Володимирівська громада

Баштанський район Миколаївська область

А в тебе є лють до ворога?

Дата: 01.03.2023 15:22
Кількість переглядів: 523

Фото без опису

Як ви знаєте продовжується набір добровольців до «Гвардії наступу». Бригади вже починають свою  підготовку.

Це один день з навчання полку спеціального призначення «Цунамі». Полк здійснював бойові дії на Херсонському напрямку, а зараз продовжує боротьбу на Запорізькому. 

Полки спеціального призначення «Цунамі» та «Сафарі» батальйон патрульної служби поліції особливого призначення «Луганськ-1 імені Героя України Сергія Губанова» – це підрозділи поліції, яких об’єднала «Лють». 

Основні завдання Об’єднаної штурмової бригади «Лють» – відсіч та стримування збройної агресії проти України, проведення штурмових дій, знешкодження диверсійно-розвідувальних груп і незаконних збройних формувань ворога, аеророзвідка, виявлення позицій ворога та знищення противника.

Всі хлопці та дівчата, які доєднаються до лав бригади, будуть проходити курс навчання – 6 тижнів на різних полігонах України з найкращими інструкторами. 

Потім за спеціалізацією будуть розподілені в різні підрозділи штурмового полку або будуть розподілені в підрозділи бригади «Лють». 

Підрозділ забезпечується закордонною зброєю, технікою, так само як і технікою вітчизняного виробництва, яка дуже круто себе зарекомендувала. 

Маєш лють і хочеш в «Лють» – тобі сюди або обирай іншу бригаду, яка тобі до душі.

storm.mvs.gov.ua 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора