Володимирівська громада

Баштанський район Миколаївська область

Зміна розмірів суми збору на обов’язкове державне пенсійне страхування при першій реєстрації легкових авто

Дата: 08.02.2023 08:24
Кількість переглядів: 527

Головне управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області надає наступну інформацію для розміщення на сайті територіальної громади:

 

Зміна розмірів суми збору на обов’язкове державне пенсійне страхування при першій реєстрації легкових авто

 на території України з 01 січня 2023 року

 

Фото без описуЗ 01 січня 2023 року змінилися суми збору на обов’язкове державне пенсійне страхування при першій реєстрації легкових авто на території України.

Розмір збору залежить від суми прожиткового мінімуму, який з 1 січня становить 2684 грн. Збір на обов’язкове державне пенсійне страхування сплачується у розмірі залежно від вартості легкового автомобіля, визначеної відповідно до договору купівлі-продажу, довідки-рахунку торговельних організацій, договору міни,довідки органів митної служби, акта експертної оцінки вартості автомобіля, інших документів, що підтверджують цю вартість, без урахування податку на додану вартість, у розмірі:

- 3 відсотки – якщо вартість легкового автомобіля не перевищує 165розмірівпрожитковогомінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року;

- 4 відсотки – якщо вартість легкового автомобіля перевищує 165, але не перевищує 290 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року;

- 5 відсотків – якщо вартість легкового автомобіля перевищує 290 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року.

Отже з 1 січня 2023 року:

- не перевищує або дорівнює 442860 грн. – сплачується 3%;

- більше ніж 442860 грн., але не перевищує або дорівнює 778360 грн. – 4%;

- більше ніж 778360 грн. – 5%.

 

Збір сплачується на бюджетні рахунки, відкриті в органах Казначейства, за місцем проведення першої державної реєстрації в Україні легкового автомобіля в сервісних центрах МВС. Номери рахунків можна дізнатися на сайті ДКСУ в розділі Діяльність/Реквізити дохідних рахунків.

 

 

Начальник Головного управління

                               Олена СИЧУГОВА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора