Обмін лампочок стартував!

Дата: 07.02.2023 12:59

🔥

⠀Посильмо енергетичний фронт разом! Обміняйте в Укрпошті 5 ламп розжарювання на 5 LED-ламп 💡

⠀Про статистику обміну, оновлення програми та можливі ситуації, якими діляться лише в близькому колі, будемо регулярно писати тут у нашому #лайтдайджест. Стежте за цією сторінкою, щоб бути в курсі!

⠀Для загального розуміння: при заміні 50 млн старих ламп розжарювання на LED-лампочки зменшиться пікове навантаження на електромережі до 10%.

⠀Для обміну чекаємо вас у відділеннях Укрпошти з паспортом, РНОКПП, телефоном для верифікації та 5 справними лампами розжарювання.

⠀Проєкт реалізується за підтримки Міністерство економіки України, Міністерство цифрової трансформації України, Дія та European Union in Ukraine.