Гуманітарна допомога ВПО з деокупованих та прифронтових територій

Дата: 20.12.2022 10:15

Партнерська організація Миколаївського фонду Любисток реалізує проєкт гуманітарної допомоги.

Громадська організація “Центр соціального партнерства “Перспектива”” (ЄДРПОУ 34438825), як виконавчий партнер Корпусу Милосердя (Mercy Corps), реалізує проєкт “Гуманітарна допомога ВПО з деокупованих та прифронтових територіях”.
Проект спрямований на гуманітарну підтримку мешканців деокупованих територій та тих, хто виїхав з тимчасово окупованих територій, із забезпеченням базових первинних потреб. Гуманітарна допомога - це не продуктові набори для полегшення наслідків війни (ковдри, постільна білизна, гігієна, посуд). Зателефонуйте, будь ласка, з 9 до 16 години 0667113050 або 0933655425 і ми додамо вас до бази даних потенційних отримувачів гуманітарної допомоги.