Подавайте заяву на призначення житлових субсидій та пільг не виходячи з дому

Дата: 15.12.2022 10:35

Головне управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області надає  наступну інформацію:

Подавайте заяву на призначення

житлових субсидій та пільг не виходячи з дому

Починаючи з 1 грудня 2022 року заяви на призначення або перерахунок субсидій та пільг приймають органи Пенсійного фонду України.

Документи на призначення субсидії можна подати як особисто, так і дистанційно. Для цього на вебпорталі Пенсійного фонду запроваджено відповідну опцію.

Для того, щоб скористатися послугою, потрібно:

1. Авторизуватись на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України за допомогою КЕП (кваліфікованого електронного підпису);

2. У розділ "Комунікації з ПФУ" обрати "Заява на житлову субсидію чи пільгу" та в меню обрати потрібний вид заяви;

3. Заповнити онлайн-форму, прикріпити сканкопії документів,та натиснути "Сформувати заяву".

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Перед формуванням заяви Вам необхідно виконати наступні кроки:

1. Для подання заяви Вам необхідно підготувати скановані копії документів. Формат файлів - JPG, JPEG, PDF. Документи, які містять більше однієї сторінки, необхідно прикріпляти одним файлом.

2. Для отримання повідомлень про опрацювання заяви Вам необхідно надати згоду на дистанційне інформування

Завжди на зв'язку з https://www.pfu.gov.ua

Начальник Головного управління

Олена СИЧУГОВА