На території Баштанського району працюють Пункти Незламності

Дата: 26.11.2022 11:08

Фото без описуНеодноразово ворог вчиняв спроби зруйнувати звичний ритм життя українців та атакує критичну інфраструктуру нашої держави. В зв’язку з цим, 22 листопада 2022 року Президент України Володимир Зеленський оголосив про розгортання проєкту «Пункт Незламності» по всій Україні.

Пункт незламності — це місце, де передбачені тепло, вода, електрика, мобільний зв'язок, інтернет, місце для відпочинку, аптечки та забезпечення для мам і дітей. Комплектування та функціонування пунктів здійснюють із урахуванням наявного ресурсу органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Станом на сьогодні на території Баштанського району розгорнуто 9 Пунктів Незламності на базі наметів та пневмокаркасних модулів, ще 1 - на базі державних пожежно-рятувальних частин Головного управління ДСНС України у Миколаївській області.

Адреси Пунктів Незламності на випадок аварійного відключення зв’язку чи електроенергії:

- смт Казанка, вул. Миру, 208;

- с. Володимирівка, вул. Лікарняна, 17;

- м. Новий Буг, вул. Грушевського, 70;

- м. Баштанка, вул. Героїв Небесної Сотні, 40;

- м. Баштанка, вул. Промислова, 15 (на базі 7 ДПРЧ 3 ДПРЗ ГУ ДСНС в Миколаївській області);

- с. Вільне Запоріжжя, вул. Москаленко, 30;

- с. Інгулка, вул. Травнева, 39;

- смт Березнегувате, Соборно-Миколаївська площа, 6;

- м. Снігурівка, вул. Чайковського, 55;

- с. Червона Долина, вул. Миру, 26;

- с. Новопетрівка.

Також точні адреси та місце розташування усіх Пунктів незламності, розгорнутих ДСНС та органами влади, можна дізнатись за посиланням: https://cutt.ly/81uv9Wm.