З Днем працівників сільського господарства!

Дата: 20.11.2022 17:48

Шановні працівники сільського господарства!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!

Фото без описуЦе свято всіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Це свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання.

Висловлюю шану і подяку всім, хто з року в рік забезпечує стабільне зростання агропромислового комплексу району – хліборобам, механізаторам, агрономам, тваринникам, майстрам овочівництва та садівництва – всім, чиє життя невід’ємно пов’язане із сільськогосподарським виробництвом.

Ви одні із перших, хто відгукнувся в такі нелегкі для країни часи. Висловлюємо вам щиру подяку за активну допомогу ЗСУ.

Міцного здоров’я вам, миру, злагоди, невичерпних життєвих сил і нових здобутків! Хай під мирним небом України щедро родять ниви, у родинах панує достаток і благополуччя, а в серці кожного – щастя, радість і впевненість у завтрашньому дні!

Начальник районної
військової адміністрації   Владислав ДМИТРІВ