Володимирівська громада

Баштанський район Миколаївська область

ДО УВАГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

Дата: 25.10.2022 10:27
Кількість переглядів: 147

Фото без описуБаштанська районна військова адміністрація інформує, що Постановою Кабінету Міністрів України від 14 жовтня 2022 р. № 1168 внесено  зміни  до Порядку надання допомоги на   проживання внутрішньо переміщеним особам.

З  метою  дотримання  вимог законодавства під час надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам,  територіальними органами Нацсоцслужби проводяться вибіркові перевірки фактичного місця проживання/перебування внутрішньо переміщеної особи, про що складається відповідний акт за формою, встановленою Нацсоцслужбою.

Вибіркова перевірка проводиться за рішенням керівника (заступника керівника) територіального органу Нацсоцслужби відповідно до сформованих з використанням Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб списків, наданих Нацсоцслужбою її територіальним органам.

Під час проведення вибіркової перевірки фактичного місця проживання/перебування внутрішньо переміщеної особи за відсутності внутрішньо переміщеної особи за фактичним місцем проживання/перебування посадова особа територіального органу Нацсоцслужби робить відповідний запис в акті і залишає внутрішньо переміщеній особі повідомлення про необхідність протягом десяти календарних днів прибути до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення за місцем перебування на обліку для проходження ідентифікації.

Посадова особа територіального органу Нацсоцслужби протягом одного робочого дня передає акт органу соціального захисту населення за місцем перебування на обліку внутрішньо переміщеної особи.

У разі коли внутрішньо переміщена особа протягом десяти календарних днів не прибула до органу соціального захисту населення, орган соціального захисту населення приймає рішення про припинення надання допомоги на проживання з наступного місяця.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора