Вітаємо з днем народження

Дата: 14.09.2022 06:17

Сьогодні святкує свій День народження чудова людина, мудрий керівник, сільський голова Володимирівської сільської ради

Павло Іванович Довгий!

Шановний Павле Івановичу!

Прийміть найщиріші вітання з Днем народження!

Бажаємо Вам мирного неба, міцного здоров’я, професійних успіхів, життєвої наснаги, оптимізму і відданого служіння на благо жителів Володимирівської  громади, особистих досягнень, сімейного благополуччя, життєвих гараздів  та добробуту!

Хай ніякі біди не бентежать ваше серце! Нехай накопичений життєвий досвід і мудрість допоможуть Вам досягти нових висот!!! Нехай здійсняться усі Ваші найпотаємніші бажання, збережеться все хороше, що є у Вашому житті і примножаться миті радості, любові та оптимізму. Бажаємо, щоб Удача, Успіх та Натхнення були вірними супутниками у всіх Ваших починаннях, а здоров’я і благополуччя – у щоденному житті.

Нехай людська шана буде Вам подякою за плідну працю, чуйність, уміння творити красу і добро. Мрійте, посміхайтесь,  насолоджуйтесь кожною миттю, щоб кожен ранок був щасливим, день – корисним, вечір – незабутнім. Дивіться вперед з надією, назад із вдячністю, по сторонах - з любов’ю. Зустрічайте кожен день з посмішкою, і він обов’язково відповість Вам взаємністю.

Хай Вас завжди зігріває  тепло людської подяки за добрі справи !

Божого благословення Вам на добрі задуми і звершення.

З повагою та найкращими побажаннями

колектив, виконавчий комітет  та депутатський

корпус Володимирівської сільської ради