Щодо повідомлення RASFF: виявлення фуразолідону (AOZ) у кормах для бджіл «Антивир»

Дата: 02.06.2022 08:14

Операторам ринку

Фото без опису До Новобузького управління Держпродспоживслужби Миколаївської області надійшли інформаційні повідомлення від(далі-Головне управління) отримано лист Держпродспоживслужби від23.05.2022 №11.1.2-17/5530 «Щодо повідомлення RASFF № 2022.1439» стосовно виявлення фуразолідону (AOZ) у кормах для бджіл «Антивир», що експортувалися з росії (постачальник: ЗАТ «Агробіопром», Полтевське шосе, володіння 4, м. Балашиха, Московська обл., 143980; онлайн-продавець (E-trade):Uley.in). Даний лист направляється в порядку інформування та вжиття відповідних заходів, передбачених законами України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» та «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

В разі виявлення, надходження вказаного в повідомленні RASFF вантажу, вжити відповідних заходів, передбачених Законом України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я  та благополуччя тварин» та «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» повідомити  Новобузьке управління держпродспоживслужби.

Начальник Новобузького управління                    Віктор КУЗЬМІН