Безперебійний держсервіс: в Україні працюють понад 2,5 тисячі ЦНАП

Дата: 01.06.2022 08:50

Попри повномасштабну війну, понад 2,5 тисячі точок доступу до адмінпослуг продовжують надавати українцям держсервіс. Крім найнеобхідніших послуг, зараз там можна отримати послуги для ВПО, компенсацію за прихисток переселенців та подати повідомлення про пошкоджене майно.

Найбільше точок зараз працює в таких областях:

• Івано-Франківська — 262
  • Черкаська — 173
  • Дніпропетровська — 165
  • Львівська — 161
  • Волинська — 155

Знайти їхні адресу, контакти та графік роботи можна на платформі Дія.Центрів.

Понад 100 ЦНАПів у 12 областях Украі?ни ще и? працюють як Центри турботи. Там допомагають із пошуком тимчасового прихистку та речами першої потреби. Знайти найближчий до себе такии? ЦНАП можна через чатбот @turbotnyk_bot у Telegram або Viber.

Команда Мінцифри активно працює над відновленням роботи Центрів на звільнених від окупантів територіях. За підтримки шведсько-українського проєкту PROSTO Центри отримують необхідні набори техніки.

Дані відомі завдяки моніторингу надання адмінпослуг, повні результати якого опубліковані на платформі Дія.Центрів