Афганістан - то біль і смуток

Дата: 15.02.2022 11:43

Фото без описуШановні учасники бойових дій в Афганістані та військових конфліктів в інших державах, шановні члени сімей загиблих, ветерани війни, миротворці!

Сьогодні святковий і одночасно трагічний день. 33 роки тому відбулось виведення військ з Афганістану.

Свої вітання з цієї нагоди ми, в першу чергу, адресуємо Вам, воїнам -«афганцям», героям воєн і локальних конфліктів в інших державах.

Ви завжди для всіх були і є прикладом мужності і відваги, зразком людини, для якої «ОБОВ'ЯЗОК» - це не просто слово, а норма поведінки, суть життя.

Зі всіх сучасних збройних конфліктів афганська війна була найкривавішою, її тінь торкнулась майже кожної української родини.

Священною є пам'ять про ваш героїзм, мужність при виконанні інтернаціонального обов'язку, готовність платити найдорожчу ціну - своє життя.

Сьогодні ми вшановуємо пам'ять загиблих, схиляємо голову перед їх подвигом, мужністю та витримкою. Вічна їм пам'ять!

Шануємо живих, ви Герої назавжди!

Час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади вірності військовому обов’язку, що продемонстрували тисячі синів і дочок України, яким довелося нести нелегку військову службу в горах Афганістану.

Від усієї душі бажаємо Вам і Вашим родинам добра і щастя, миру і достатку, міцного здоров’я і довгих років життя!

З повагою – сільський голова Павло ДОВГИЙ