Володимирівська громада

Баштанський район Миколаївська область

Послуги, пов'язані з житлом на Гіді

Дата: 25.10.2021 14:40
Кількість переглядів: 4320

Фото без описуГід з державних послуг – це єдиний офіційний ресурс https://guide.diia.gov.ua. , який містить інформацію про всі державні послуги в Україні, які надаються органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування. Потрапляючи на Гід, українці можуть отримати повну та достовірну інформацію про всі державні послуги нашої країни, зокрема:  

· інформацію про те, де можна отримати послугу й як її замовити;

·  чи є державна послуга онлайн, чи вона поки доступна лише офлайн;

·  хто може звернутися за отриманням такої послуги;

·  строк та вартість надання державної послуги;

·  вичерпний перелік документів, який є необхідним при отриманні

· державної послуги;  куди звернутися для оскарження рішень, дій і бездіяльності суб’єкта

· надання державної послуги тощо.

 Наразі на Гіді можна знайти інформацію про понад 1860 державних послуг органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, а його відвідуваність у середньому становить більше чим 5000 користувачів в день.

Інформація про державні послуги розподілена за 17 категоріями сфер діяльності та впорядкована за 36 життєвими подіями, які створені як для громадян, так і для бізнесу. Якщо людина очікує на народження дитини, планує відкрити бізнес, змінити місце проживання, купити авто або займатися інвестуванням, то всю інформацію про необхідні для цього державні послуги можна знайти на Гіді.

 

"Послуги, пов'язані з житлом на Гіді

Для отримання послуги перейдіть за покликанням https://thedigital.gov.ua/news/poslugi-povyazani-z-zhitlom-na-gidi-1"

Плануєте поліпшити житлові умови або отримати від держави житло для тимчасового проживання? Для вашої зручності зібрали добірку держпослуг, пов’язаних із житлом на Гіді. 

Обирайте ту послугу, що для вас є актуальною, та дізнавайтеся: як отримати і що для цього потрібно, строк та вартість послуги, що робити, якщо вам відмовили та інше.

Для свідоцтва про право власності:

Для взяття на облік:

Для іншого:

Щоб знайти найближчий до вас Центр, де можна отримати потрібну послугу, скористайтеся картою на платформі Дія.Центрів: https://cutt.ly/3RfKnLv


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора