Вітання з нагоди державного свята – Дня захисника України

Дата: 13.10.2021 22:16

Шановні наші захисники, нащадки славного козацького роду!

Фото без описуПрийміть найщиріші вітання з нагоди державного свята – Дня захисника України, Дня Українського козацтва, що символізує шану українців до визволителів рідної землі, до тих, хто сьогодні стоїть на варті незалежності України.

Це свято мужності та відданості, вірності, сили, честі, що є запорукою миру і щасливого майбутнього нашої рідної землі, нашого народу.

В цей день ми також відзначаємо свято Покрови Пресвятої Богородиці – Покровительки Української держави.

Тож, нехай охороняє Богородиця кожного УКРАЇНЦЯ – від малого до великого, від козачка до козака.

Також, з особливо глибокою вдячністю шлемо вітання тим, хто сьогодні на передовій охороняє наш мир і спокій, відстоює сьогодення і майбутнє нашої України, нашої громади.

Божого всім благословення, міцного здоров’я, родинного затишку, сили, завзяття і єдності на життєвому шляху!