Вітання з ювілеєм

Дата: 30.09.2021 10:30

Фото без описуСьогодні відзначає ювілейний день народження староста сіл Шевченкове, Новочудневе, Панасівка -

Кривоцюк Лідія Миколаївна

Шановна Лідіє Миколаївно!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди  дня народження!

Чудова, мила, добра жінко, ми вітаємо Вас з 60-річчям.

60 – це сума добрих справ, розуму, порядності, совісті, веселих днів, друзів, пригод і творчих удач. Наша шана і повага Вам!

Від чистого серця бажаємо ні на хвилину не припиняти сяяти світлою посмішкою і добротою серця,  згадувати минуле з почуттям гордості і радості,  дивитися в майбутнє з надією і вірою в краще, щасливо жити в оточенні люблячих і рідних людей. Бажаємо Вам веселого свята душі, незгасимої любові серця і  60 відтінків радості на кожну мить щасливого життя. Хай Вас завжди зігріває  тепло людської подяки за добрі справи!  Божого благословення Вам, Лідіє Миколаївно на добрі задуми і звершення.