Інформація про виплати за рахунок коштів Фонду соціального страхування

Дата: 30.03.2021 11:48

Інформація про виплати

станом на 30 березня 2021 року

Баштанським відділенням

за рахунок коштів

Фонду соціального страхування застрахованим особам

Баштанське відділенняуправління виконавчоїдирекції Фонду соціального страхування  України в Миколаївській області  інформує, що станом на 30 березня 2021 року профінансовано надання матеріального забезпечення за заявами-розрахунками поданими роботодавцями по 10 лютого 2021 рокувключно (100%),а саме:

• на оплату допомоги по тимчасовій непрацездатності (лікарняні) – 1388286,83 грн;
  • допомога по вагітності та пологах – 288885,24 грн.;
  • допомога на поховання -  8200,00 грн;
  • допомога  по тимчасовій непрацездатності через ізоляцію від COVID-19 –8947,93 грн.

Щомісячні страхові виплати  для потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві  або професійних захворювань, а також членів їх родин у разі смерті потерпілих виплачені за лютий місяць 2021 року, з початку року їх сума склала 383326,04 грн.

Після того, як кошти перераховано на рахунок страхувальника, виплата допомоги працівнику здійснюється ним у найближчий після дня призначення допомоги строк, установлений для виплати заробітної плати, або одразу після надходження коштів від ФССУ.

Баштанське відділення Управління виконавчої дирекції

в Миколаївській області