VI сесія VIII скликання 24.02.2021 року

Дата: 10.02.2021 14:39

Фото без опису

Проєкт рішення "Про затвердження звіту про виконання бюджету Володимирівської сільської ради за 2020 рік" Пояснювальна записка до рішення, Додаток 1, Додаток 2, Додаток 3

Проєкт рішення "Про внесення змін до ріішення сільської ради №19/2 від 24.11.2020 року "Про створення фінансового відділу Володимирівської сільської ради"

Проєкт рішення "Про затвердження Положення про конкурс на посаду директора закладу загальної середньої освіти Володимирівської сільської ради"

Проєкт рішення "Про внесення змін та доповнень до Програми соціально-економічного розвитку Володимирівської сільської ради на період 2021-2025 роки"

Проєкт рішення "Про внесення змін до бюджету Володимирівської сільської територіальної громади на 2021 рік", додаток 2, додаток 3, додаток 3а, додаток 4, додаток 5, додаток 6

Проєкт програми "Програма національно-патріотичного виховання дітей та молоді Володимирівської сільської ради на 2021-2024 роки" Проєкт рішення

Проєкт рішення "Про затвердження Програми "Шкільний автобус" на 2021-2023 роки "

Проєкт програми "Програма "Дітям Володимирівської ТГ - якісне харчування" на 2021-2023 роки" Проєкт рішення

Проєкт програми "Програма розвитку культури, мистецтва та культурної спадщини Володимирівської територіальної громади на 2021-2023 роки" Проєкт рішення

Проєкт рішення "Про надання згоди на прийняття із державної власності в комунальну власність Володимирівської сільської ради майна, яке обліковується на балансі АТ "Миколаївобленерго""

Проєкт рішення "Про надання згоди на прийняття майна (майнових прав) із спільної власності територіальних  громад сіл, селищ ліквідованого Казанківського району  у комунальну власність Володимирівської сільської територіальної громади"