Повідомлення про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з централізованого водопостачання на 2021 рік.

Дата: 03.12.2020 15:42

Фото без описуПовідомлення про намір КП «Володимирівський комунальник» здійснити зміну діючих тарифів на послуги з централізованого водопостачання на 2021 рік.

До уваги власників домогосподарств с. Володимирівка! На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 №130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» КП «Володимирівський комунальник» даним повідомленням інформує споживачів про намір встановити тарифи на водопостачання на 2021 рік на послуги в наступних розмірах: централізоване водопостачання – 27 грн/м3.

Розрахунок тарифів здійснено відповідно до Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, затвердженого Постановою КМУ№869 від 01.06.2011 (в редакції Постанови КМУ від 03.04.2019 р. № 291) «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги».

Обґрунтування причин зміни тарифу
            Діючі на цей час тарифи на послуги КП «Володимирівський комунальник» були розроблені у лютому 2018 року, встановлені з 01.03.2018 року рішенням Володимирівської  сільської ради від 05.03.2018 №29/4: централізоване водопостачання – 18  грн. за 1 м3.
            Причиною зміни тарифу є підвищення мінімальної заробітної плати, тарифів на електроенергію, вартість запчастин, зношеність системи.

КП «Володимирівський комунальник» здійснило розрахунки економічно обґрунтованих витрат на послуги з централізованого водопостачання.

Зауваження і пропозиції приймаються протягом 10 календарних днів з дня публікації цього повідомлення за адресою місцезнаходження виконавця: с.Володимирівка, пров. Торговий, або за електронною адресоюvolkomunalnuk@ukr.net

Розрахунок собівартості 1 куб. м води на 2021 рік