Конкурс на заміщення вакантних посад Володимирівської сільської ради

Дата: 24.11.2020 15:20

Володимирівська сільська рада Миколаївської області  оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

фінансового відділу:

• Начальника відділу
  • Головного спеціаліста з доходів і видатків
  • Головного спеціаліста з бухгалтерського обліку та закупівель

відділу у справах дітей, сімї та з питань соціального захисту:

• Начальника відділу у справах дітей, сім’ї та з питань соціального захисту населення

Вимоги до конкурсантів:

громадянство України; вища освіта відповідного професійного спрямування з вмінням працювати на комп’ютері та досвідом роботи з комп’ютерним програмним забезпеченням; стаж роботи за фахом не менше як 3 роки; досконале володіння державною мовою; знання діловодства; знання Конституції України та  законів і нормативно-правових актів, що стосуються роботи.

Особам, які претендують на зайняття вакантної посади, необхідно надати наступні документи:

заяву про участь у конкурсі;

заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

дві фотокартки розміром 4x6 см;

копії документів про освіту;

копію трудової книжки;

копію документа, який посвідчує особу;

копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

Документи на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів з моменту  публікації об’яви про проведення даного конкурсу на сайті Володимирівської громади (https://volodymyrivska-gromada.gov.ua/ogoloshennya-16-39-33-29-05-2019/ ).

Оголошення також розмістити у районній газеті «Голос Казанківщини».

Додаткова інформація щодо проведення конкурсу надається  за адресою: с. Володимирівка, вул. Центральна, 91.

Телефон для довідок 0965829134