Оголошення про виявлення безхазяйного майна

Дата: 29.10.2020 21:14

Фото без опису Виконавчий комітет Володимирівської сільської ради повідомляє, що відповідно до рішення сесії Володимирівської сільської ради № 406/32 від 23 жовтня 2020 року  "Про визнання нежитлової будівлі (колишній телятник МТФ №1) безхазяйним майном" було взято на облік безхазяйне нерухоме майно, а саме:

Нежитлова будівля, яка розташована за адресою: Україна, 56065, Миколаївська область, Казанківський район, с. Володимирівка, вул. Нагорна.

Прохання можливих власників зазначеного майна звернутися з підтверджуючими правовими документами до виконавчого комітету Володимирівської сільської ради за адресою: Миколаївська область, Казанківський район, с. Володимирівка, вул. Центральна,91, Володимирівська сільська рада.