Одноразова адресна грошова допомога мешканцям Миколаївської області на обстеження та лікування дітей

Дата: 07.05.2020 13:45

Фото без опису      Управління

соціального захисту населення Казанківської райдержадміністрації доводить до відома мешканців району, що Порядком використання коштів, передбачених в обласному бюджеті для  надання одноразової адресної грошової допомоги  мешканцям Миколаївської області на обстеження та лікування дітей визначено механізм призначення та виплати відповідної одноразової адресної грошової допомоги в 2020 році.

1. Одноразова адресна грошова допомога жителям Миколаївської  області на обстеження та лікування дітей надається один раз на рік на одну дитину за наявності коштів у межах виділених асигнувань з обласного бюджету.

Граничний розмір допомоги становить 500,0 тис.гривень.

Допомога надається на обстеження та лікування дітей у закладах охорони здоровя Миколаївської області, інших областей та за кордоном.

2. Питання щодо надання допомоги мешканцям Миколаївської області, які мешкають та зареєстровані на території області, розглядається Комісією за дорученням голови обласної ради або голови обласної державної адміністрації.

3. Підставою для розгляду питання щодо надання допомоги є заява законного представника дитини про надання допомоги хворій дитині на ім’я голови обласної ради або голови обласної державної адміністрації за наявності медичних документів, що підтверджують:

• онкологічні та онкогематологічні захворювання;
  • офранні (рідкісні) захворювання;
  • потребу у пересадці органів та тканин за висновками Центру трансплантації або іншої спеціалізованої клініки;
  • показання для протезування клапанів серця, кінцівок, установлення інплантів тощо згідно з висновками відповідної клініки або науково-дослідного інституту;
  • вроджені або набуті вади, які підлягають оперативному лікуванню за межами області, згідно з висновками спеціалізованої установи, закладу;
  • інші захворювання.

4. Рішення щодо конкретної заяви законного представника дитини приймається Комісією з питань надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Миколаївської області на обстеження та лікування дітей.

Пакет документів надається секретарю Комісії через відділ діловодства апарату облдержадміністрації.

5. Питання про надання допомоги розглядається Комісією за наявності таких документів:

• особистої заяви законного представника дитини;
  • довідки про реєстрацію місця проживання дитини та законного представника дитини (оригінал);
  • довідка про склад сімї або осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку);
  • копії паспорта законного представника дитини (1,2 сторінки та сторінка з відміткою про місце реєстрації заявника) або копії представника паспорта законного представника дитини у форматі пластикової картки типу ID-1 (лицьового та зворотнього боку) разом із копією витягу з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання заявника;
  • копії свідоцтва про народження дитини;
  • копії довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків заявника або, якщо особа через свої релігійні переконання відмовилась від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомила про це відповідний контролюючий орган, копії сторінки паспорта, де є відмітка про наявність у неї права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта; згоди на обробку персональних даних відповідно до чинного законодавства;
  • довідки про відкриття банківського рахунку законного представника дитини;
  • подання управління охорони здоровя Миколаївської обласної державної адміністрації щодо направлення на лікування (обстеження):
  • 1) за кордоном:
  • а) за наявності висновку Комісії Міністерства охорони здоровя про направлення дитини на обстеження та лікування за кордоном;
  • б)за наявності експертного висновку профільного закладу Національного рівня або експерта Міністерства охорони здоровя за напрямом (у разі відсутності можливості обстеження та лікування в Україні);
  • 2) за межами області:
  • а) за наявності висновку головного експерта управління охорони здоровя облдержадміністрації за напрямом (у разі відсутності можливості обстеження та лікування в закладах охорони здоровя області);
  • б) за наявності копії рішення Комісії Міністерства охорони здоровя про направлення на лікування дитини за кордоном (у разі необхідності).
  •    У наданні допомоги може бути відмовлено, якщо заявником навмисно надано недостовірні відомості, що вплинули або можуть вплинути на рішення про надання допомоги.
  •    Комісія розглядає пакет документів про надання допомоги, визначає доцільність та розмір призначеної допомоги, виносить рішення щодо виплати або відмови заявнику у наданні допомоги.
  •

Додаткову інформацію можна отримати за тел.91775 управління соціального захисту населення Казанківської РДА.