Володимирівська громада

Баштанський район Миколаївська область

Користуйтеся Укрпоштою, не виходячи з дому!

Дата: 08.04.2020 08:51
Кількість переглядів: 575

Національний поштовий оператор за останні роки зазнав значних змін — стабільне зростання доходів, значне покращення якості надання послуг, лідерство у сегменті міжнародної доставки, комп'ютеризація відділень, оновлення автотранспорту. При цьому тарифи на послуги є одними із найнижчих на ринку, а основні послуги працюють онлайн для зручності усіх клієнтів.

 

Під час карантину компанія пропонує рішення, аби клієнти витрачали менше, і залишалися вдома більше і заохочує українців користуватися основними послугами, не покидаючи домівки. Так, в Укрпошті можна адресно доставити через листоношу чи скористатися онлайн послугами:

  1. Отримати пенсію та соціальні виплати,
  2. Сплатити комунальні платежі,
  3. Замовити ліки,
  4. Оформити онлайн-передплату,
  5. Отримати поштовий переказ «З картки додому»,
  6. Замовити продукти та інші товари широкого вжитку,
  7. Купити товари з інтернет-магазинів.

 

Аби замовити послуги не виходячи з дому, потрібно лише знати листоношу, яка обслуговує ваш будинок. Для цього можна заповнити коротку онлайн-форму bit.ly/lystonosha або зателефонувати до Контакт-центру 0 800 300 545 та набрати цифру 9. Просунуті користувачі інтернету можуть скористатися основними послугами через смартфон чи комп'ютер на сайті компанії чи в мобільному додатку.

 

«Укрпошта і у звичайний час, і в умовах карантину працює для того, аби українці в будь-якому населеному пункті отримували всі необхідні послуги. Особливо це важливо для 15млн. жителів в невеликих містах та селах, для яких ми і пошта, і банк, і магазин, а тепер ще й аптека, бо доставляємо ліки. Для багатьох клієнтів такий «зв'язок із світом» підтримують наші листоноші. І зараз час, коли їхня робота як ніколи цінна та актуальна. Тому ми пропонуємо простий канал для знайомства з ними. Сподіваюся, ця ініціатива змотивує українців залишатися вдома, а ми подбаємо про те, щоб послуги «прийшли» до них. Звісно, в захисній масці і рукавичках», - відзначив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

 

Як повідомлялося, до кінця дії карантину послуга  Укрпошти «З картки додому» надаватиметься без комісії. Будь-хто, не виходячи з дому, моженадіслатигрошізісвогокартковогорахункусвоїмріднимабоблизьким, а листоноші Укрпошти віддадуть готівку адресату. В березні Укрпошта почала доставляти споживачам лікарські засоби. В рамках партнерства з Liki24.com в період карантину ця послуга є безкоштовною для усіх населених пунктів, окрім обласних центрів. Також на час карантинних заходів Укрпошта безкоштовно зберігає відправлення у відділенні.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора