Володимирівська громада

Баштанський район Миколаївська область

Інвестиційний атлас надрокористувача

Дата: 02.03.2020 15:16
Кількість переглядів: 527

                Фото без опису Державна служба геології та надр України запустила Інвестиційний атлас надрокористувача, який створено спільно з ДНВП «Геоінформ України», НАК «Надра України», ДГП «Укргеофізика» та УкрДГРІ.

         «Інвестиційний атлас надрокористувача» – один із елементів загальної урядової політики open door policy (політики відкритих дверей), яка спрямована на залучення інвесторів, у тому числі й іноземних, для розвитку ресурсного потенціалу України.

 Інші важливі елементи цієї політики – це лібералізація доступу до загальної геологічної інформації та якісна промоція об’єктів для інвестування. Об’єкти, які включені до Атласу, розподілено на шість категорій за видами корисних копалин:  

·  вуглеводнева сировина;

·  металічні корисні копалини;

·  неметалічні корисні копалини;

·  підземні води;

·  горючі тверді корисні копалини;

·  дорогоцінне і напівдорогоцінне каміння.

 

          Типовий профайл кожного об’єкту містить загальний опис ділянки, координати, оціночні ресурси, попередню вартість, мінімальні вимоги до програми робіт, а також посилання на паспорт родовища і відповідні звіти про ділянку. Усі охочі зможуть ініціювати одну з запропонованих ділянок на аукціон, або номінувати будь-яку іншу ділянку за власним бажанням. Також надрокористувачі можуть надавати свої пропозиції і номінувати на електронні торги ділянки, які не увійшли до Атласу.

        Атлас розміщений у вільному доступі на офіційному вебсайті Служби за посиланням  http://www.geo.gov.ua/investicijnij-atlas-nadrokoristuvacha/ 

          Також, Держгеонадра України надано перелік організацій, які мають бажання приїхати та здійснити навчання потенційних інвесторів на території Миколаївської області.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора