До відома мешканців Володимирівської сільської ради

Дата: 18.03.2020 08:49

Фото без опису У зв’язку з поширенням коронавіруса та для запобігання його розповсюдження  Володимирівська сільська рада з 18 березня обмежує прийом громадян.

За додатковою інформацією звертатись за телефоном: (05164) 9-61-43.

ПАМ’ЯТАЙМО!

Кожна людина має відповідально ставитися до власного здоров'я та здоров'я оточуючих. А відтак — дотримуватися елементарних правих особистої гігієни.

Як убезпечити себе від коронавірусу та інших заворювань (поради медиків):

- Ретельно і часто мийте руки з милом (тривалість процедури — 20-40 секунд) чи обробляйте їх антисептиком.

- Уникайте скупчення людей.

- Якщо захворіли, залишайтеся вдома і обов’язково зверніться до свого сімейного лікаря чи терапевта.

- Використовуйте захисну маску (кожні чотири години — нова). Вона має щільно прилягати, покривати ніс і рот. Обов’язково — якщо захворіли і маєте респіраторні симптоми (кашель, нежить). Якщо перебуваєте у місцях великого скупчення людей — з метою додаткового захисту.