Повідомлення про затвердження містобудівних документацій

Дата: 26.11.2019 15:40

Повідомлення про затвердження містобудівних документацій:

У відповідності до норм ст. 16, 17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та  Закону України «Про доступ публічної інформації» Володимирівська сільська рада оголошує про затвердження містобудівної документації по об’єктам:

1.  «Генеральний план села Володимирівка, Казанківського району Миколаївської області».
  2. «Генеральний план села Олександрівка, Казанківського району Миколаївської області».

Підстава: рішення ХXIV сесії сьомого скликання Володимирівської сільської ради Казанківського району Миколаївської області від 20.11.2019 за №280/24 та №281/24:

- «Про затвердження містобудівної документації «Генеральний план села Володимирівка,  Казанківського району Миколаївської області»;

- «Про затвердження містобудівної документації «Генеральний план  села Олександрівка,  Казанківського району Миколаївської області».

Замовник: Володимирівська сільська рада Казанківського району Миколаївської області.

Розробник містобудівної документації: ТОВ «МОІЦ»» м. Миколаїв.

З матеріалами генеральних планів села Володимирівка та села Олександрівка можна ознайомитись в приміщенні Володимирівської сільської ради за адресою: с. Володимирівка, вул. Центральна, 91, тел. (05164) 96-143