Оголошення про громадські обговорення та громадські слухання генерального плану с. Олександрівка

Дата: 10.08.2019 13:52

Володимирівська сільська рада повідомляє, що з 09 серпня 2019 року починаються громадські обговорення проекту генерального плану забудови території поєднаного з планом зонування с. Олександрівка Казанківського району Миколаївської області на підставі рішення Володимирівської сільської ради №203/17 від 15 травня 2019 р.

Замовник документу, який приймає рішення про затвердження документу, -  Володимирівська сільська рада Казанківського району Миколаївської області, виконавець – ТОВ «МОІЦ».

Ознайомитись з проектом генерального плану с. Олександрівка можливо в приміщенні сільради за адресою: 56065, Миколаївська обл., Казанківський район, село Володимирівка, вул. Центральна, 91, а також на офіційному веб-сайті -https://volodymyrivska-gromada.gov.ua/.

Пропозиції громадськості подаються обґрунтованими у письмовій  формі, з  посиланням  на  положення  відповідних законодавчих та  інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил. Пропозиції та зауваження подаються до Володимирівської сільської ради за адресою: 56065, Миколаївська обл., Казанківський район, село Володимирівка, вул. Центральна, 91, або на електронну адресу: volsilskarada@ukr.net.

Строк подання пропозицій громадськості – до «09» вересня 2019 р.

Строк завершення розгляду пропозицій 17:00 «10» вересня 2019 р.

«11» вересня 2019 р. в приміщенні  Олександрівського будинку культури відбудуться громадські слухання проекту генерального плану с. Олександрівка  з розділом Охорона навколишнього природного середовища".

Громадські слухання з обговорення генерального плану відбудуться о 10.00 год.