Про організацію  протипожежного захисту  закладів освіти у весняно - літній період  2019 року

Дата: 23.04.2019 14:25

Відділ освіти, молоді і спорту

Володимирівської сільської ради

МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Наказ

11.04.2019 р.                                                         №80

Про організацію  протипожежного

захисту  закладів освіти у весняно -

літній період  2019 року

На виконання листа Департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації «Про організацію  протипожежного

захисту  закладів освіти у весняно-літній період  2019 року», з метою попередження пожеж та забезпечення безперебійної роботи навчальних закладів Володимирівської ОТГ у весняно-літній період 2019 року

НАКАЗУЮ:

1.Затвердити План заходів щодо посилення протипожежного захисту освітніх  закладів Володимирівської ОТГ (далі – Заходи) згідно додатку 1, що додається.

2.Керівникам закладів освіти:

2.1. Забезпечити неухильне виконання затверджених заходів.

2.2. Розробити відповідні накази по пожеженебезпечному періоду за дотриманням протипожежного режиму. Очистити території від сухої трави.

2.3. Вжити заходів щодо створення запасів води для цілей пожежегасіння в освітніх закладах.

2.4. Провести протипожежні інструктажі з учасниками освітнього процесу та обслуговуючим персоналом школи.

2.5. Під час проведення свят та інших громадських заходів організувати чергування відповідальних осіб.

2.6. Перевірити стан пристосованої для цілей пожежегасіння техніки, привести її в стан бойової готовності.

2.7. Оновити стенди пожежної безпеки матеріалами щодо запобігання  пожеж, отруєння дорослих та дітей грибами та поведінки на водних об’єктах у весняно-літній період.

2.8. Здійснити заходи по очищенню підвалів, горищ та територій шкіл,ДНЗ. Входи в підвали та горища закрити на замки.

2.9. Здійснити комісійні перевірки стану пожежної безпеки в закладах освіти добровільними пожежними дружинами та іншими добровільними протипожежними формуваннями щодо підготовленості у протипожежному відношенні до експлуатації  в весняно-літній період.

3. Про проведену роботу інформувати відділ освіти до 24.04.2019 року.

4. Призначити відповідальним за пожежну безпеку у відділі освіти Омельчак О.П.

5.Створити комісію в складі:

Омельчака В.М.- начальник відділу освіти;

Омельчак О.П.- методист відділу освіти;

Лостік С.С.- методист відділу освіти;

Білецький І.І.- інженер з ТБ Володимирівської школи-інтернат;

Харів П.В.- майстер Володимирівської електростанції.

5.1.Провести  комісійні перевірки протипожежного стану структурних підрозділів,служб,кабінетів,виробничих,складських приміщень,відділень з масовим перебуванням людей. Особливу увагу звернути на нормативну укомплектованість приміщень та об єктів первинними засобами пожежогасіння,готовність їх до використання та призначенням,стан шляхів евакуації та евакуаційних виходів,наявність і справність системи сповіщення учасників освітнього процесу про небезпеку,дотримання правил зберігання паливно - мастильних та легкозаймистих речовин і матеріалів, перевірити технічний стан електромережі,електроприладів та електрообладнання (несправні електроприлади та електрообладнання вилучити з користування). Забезпечити приміщення об’єктів необхідною кількістю первинних засобів пожежогасіння:порошкових та вуглекислотних вогнегасників нового зразку (сертифікованих),укомплектувати пожежні щити необхідним інвентарем (вогнегасники - 3 шт., ящик з піском - 1 шт., покривало з негорючого теплоізоляційного матеріалу розміром 2 x 2 м - 1 шт., гаки - 3 шт., лопати - 2 шт., ломи – 2 шт., сокири - 2 шт.), зробити необхідні запаси піску,води.

4.Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Начальник відділу освіти                                          В.М.Омельчак

З наказом ознайомлені:

Лостік С.С.

Омельчак О.П.

Білецький І.І.

Харів П.В.

Директори ЗЗСО та ЗДО:                                                 Орлова Л.Ф.

СлінченкоЛ.В.

Терлецька Н.В.

наказ відділу освіти

Володимирівської ОТГ

від  11.04. 2019 № 80

ЗАХОДИ

щодо посилення протипожежного захисту освітніх закладів

Володимирівської ОТГ

Виконавець

1

Організувати позапланові протипожежні обстеження об’єктів закладів

Відділ освіти,

2

При підготовці закладів освіти до експлуатації у весняно-літній період привести в справний стан:

2.1.

- електромережу та електрообладнання;

ЗЗСО

2.2.

- внутрішній протипожежний водогін;

ЗЗСО

3

Привести у відповідність до вимог норм і правил пожежної безпеки шляхи евакуації із закладів освіти

4