Про удосконалення організації контролю за виконанням документів  в відділі освіти Володимирівської ОТГ

Дата: 01.04.2019 18:32

ВОЛОДИМИРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА КАЗАНКІВСЬКОГО РАЙОНУ  МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

Н А К А З

25 .03. 2019                                                                                           № 56

Про удосконалення організації

контролю за виконанням документів

в відділі освіти Володимирівської ОТГ

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 28.07.2003 N 1173 "Про внесення змін до Примірної інструкції з діловодства у міністерствах, інших центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади" та з метою вдосконалення організації контролю за виконанням документів:

1. Удосконалити організацію контролю за виконанням документів у відділі освіти.

2. Керівникам закладів освіти посилити контроль за своєчасним  виконанням документів закладів.

3. Контроль за виконанням цього наказу  залишаю за собою.

Начальник відділу освіти                                                                      В.М. Омельчак