Електронні декларації

Дата: 01.03.2019 08:54

Фото без описуКазанківська районна рада попереджає щодо подачі електронних декларацій:

Головам об’єднаних

територіальних громад,

головам сільських рад

Відповідно підпункту б), в) пункту 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» голови об’єднаних територіальних громад, голови сільських рад та посадові особи місцевого самоврядування є суб’єктами, на яких  поширюється дія вищезазначеного закону, тому згідно пункту 1 статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» Ви та посадові особи вашої об’єднаної територіальної громади, сільської ради забов’язані щорічно до 1 квітня подавати електронну декларацію за минулий рік за формою, що визначена Національним агентством України.

Також нагадуємо, що на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції https://nazk.gov.ua у розділі «Декларування» Ви можете ознайомитись із Рекомендаціями при роботі з Реєстром.

У разі виникнення проблем технічного характеру Ви можете звернутись до служби технічної підтримки за тел.: +38(044)200-06-94 або адресою електронної пошти support@nazk.gov.ua, при цьому:

• направляйте електронний лист з Вашої персональної електронної поштової скриньки, яка зазначена при реєстрації;
  • у темі листа зазначайте суть Вашого питання;
  • у листі необхідно зазначити Ваше П.І.Б., реєстраційний номер облікової картки платника податків (ІПН) та викласти суть питання.

Порядок заповнення декларації затверджений рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 10.06.2016 року №3.

Подробиці - на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції:  nazk.gov.ua

Голова районної ради                                                        В.В.Коніщук