Склонімо голову перед Червонознам'янським захисником!

Дата: 12.07.2024 00:01

Фото без описуВолодимир Олександрович Фіщин народився та виріс в селі Червона Знам’янка Казанківського району Миколаївської області 02.04.1973 року в багатодітній родині колгоспників.

З 1980 по 1988 роки навчався в Червонознам’янській ЗОШ. Після закінчення місцевої школи продовжив навчання у Казанківському СПТУ №41 де отримав професію механізатора. Розпочав трудову діяльність в колгоспі імені Шевченко.

У 1993 році завершив строкову службу в ЗСУ.

Переїхавши в м. Кривий Ріг здобув другу професію - зварювальника, там і продовжив свою трудову діяльність. Одружився в 1994 році, виховував доньку та сина.

З 31.05.2014 року по 2017 рік брав безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

У 2016 році нагороджено відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції».

З 24.02.2022 року став на захист Батьківщини в якості старшого солдата - танкіста. 12 липня 2023 року після контузій та кількох поранень, перебуваючи на довготривалому лікуванні, його хоробре серце зупинилося. Він залишив родину, але при житті був дбайливий, турботливий батько та син.

Володимир - майстер своєї справи.

Наш Герой від Бога!

Світла йому пам’ять!