Про надання роз’яснення щодо виплати спеціальної бюджетної дотації за наявні бджолосім'ї

Дата: 30.11.2021 20:59

Фото без описуВраховуючи чисельні звернення бджолярів області щодо виплати спеціальної бюджетної дотації за наявні бджолосім’ї не в повному обсязі надаємо роз’яснення.

Постановою Кабінету Міністрів України від 07 .02.2018 № 107 визначено порядок використання коштів, що спрямовуються на виплату бюджетної дотації за наявні бджолосім’ї. Розподіл бюджетних коштів між областями Мінагрополітики здійснює пропорційно нарахованим сумам дотації за бджолосім’ї в межах обсягу відкритих бюджетних асигнувань.

В поточному році на фінансування цього напрямку в державному бюджеті передбачено асигнування на суму 240,0 мли. грн.

Враховуючі, що минулого року дотація за бджолосім’ї набула широкої популярності серед пасічників, загальна потреба в коштах держаного бюджету - 439,1 мли. грн., у тому числі по Миколаївській області - 24,7 млн. грн. за наявні 123,36 тис. бджолосімей.

Відповідно до вимог постанови, Мінагрополітики, наказом від 05.11.2021 № 336, затверджено розподіл коштів між областями у межах 54,6% до потреби, нашій області -13,5 млн. грн.

Департамент Агропромислового розвитку Миколаївської ОДА інформує пасічників громади, які очікують надходження коштів за бджолосім’ї, про виплату дотації у розмірі 54,6%, тобто 109,3 грн. за одну бджолосім’ю.