Про зарахування учнів в заклади загальної середньої освіти  Володимирівської ОТГ  у 2019/2020 навчальному році для здобуття повної загальної середньої освіти

Дата: 12.04.2019 10:31

ВОЛОДИМИРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА КАЗАНКІВСЬКОГО РАЙОНУ  МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

10.04.2019р.                                                                                         №79

Про зарахування учнів в заклади

загальної середньої освіти

Володимирівської ОТГ

у 2019/2020 навчальному році

для здобуття повної загальної

середньої освіти

Відповідно до статей 13, 66 Закону України «Про освіту», статті 18 Закону України «Про загальну середню освіту», ст 53 Конституції України,на виконання пункту 6 наказу Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів для здобуття повної загальної середньої освіти» (далі – Порядок), з метою забезпечення права на освіту та належної організації прийому дітей в 1-й клас в 2019/2020 навчальному році, з метою запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа»,забезпечення доступності  здобуття загальної середньої освіти та організованого прийому дітей до 1-х класу

НАКАЗУЮ:

1. Визначити датою  початку приймання заяв про зарахування дітей до закладів освіти у 2019-2020 навчальному році  01 лютого 2019 року.

1.  Визначити останнім днем подачі заяв про зарахування дітей до 1-го класу на 2019/2020 навчальний рік – 31 травня 2019 року.

1. Керівникам закладів загальної середньої освіти:

3.1.Забезпечити неухильне виконання вимог  наказу Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 року №367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення  учнів  до  державних та комунальних закладів освіти  для  здобуття повної загальної середньої освіти» .

3.2.Провести роз’яснювальну  роботу  серед  батьківської громадськості щодо  особливостей прийому дітей до 1-х класів у 2019 році.

3.3.Вжити заходів для ознайомлення батьків або осіб, що їх заміняють, з порядком зарахування до закладу, його Статутом, правилами внутрішнього трудового розпорядку та іншими документами, що регламентують організацію освітнього процесу протягом приймання заяв.

3.4.Покласти персональну відповідальність за організацію прийому та зарахування дітей до 1-х класів на керівників закладів загальної середньої освіти.

3.5.Розпочати прийом заяв про зарахування дітей до закладу освіти в 2019/2020 навчальному році для здобуття освіти та документів, визначених Порядком, із 01 лютого 2019 року.

3.6.Довести до відома батьків, що за повноту і достовірність усієї інформації та усіх документів, що подаються до закладу освіти, відповідає згідно з вимогами законодавства, особа, яка їх подає.

3.7.Забезпечити постійний контроль за дотриманням правил прийому дітей до перших класів.

3.8.Видати наказ про зарахування учнів 1-го класу закладу до 01.06.2019.

3.9.Оприлюднити на веб-сайті закладу інформацію про закріплену територію обслуговування, спроможність закладу освіти, наявність вільних місць.

4. Відділу освіти упродовж  лютого-червня 2019 року провести моніторинг стану організації прийому та зарахування дітей до 1-х класів в закладах загальної  середньої освіти.

5. Контроль за виконанням даного  наказу залишаю за собою.

Начальник відділу                                                       В.М.Омельчак