Миколаївська область, Казанківський район

Про  проведення «Місячника з благоустрою, санітарної очистки та озеленення територій навчальних закладів громади»

Дата: 08.04.2019 15:55

Відділ освіти, молоді і спорту

Володимирівської сільської ради

МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Наказ

01.04.2019                                                                                                             №69

Про  проведення «Місячника з

благоустрою, санітарної очистки

та озеленення територій

навчальних закладів громади»

З метою екологічного виховання, широкого залучення учнівської молоді до оздоровлення довкілля, проведення комплексу природоохоронних робіт з благоустрою, забезпечення належного санітарного стану та озеленення територій закладів освіти громади

НАКАЗУЮ:

1. Провести  в період з 01.04. по 26.04.2018 року  «Місячник з благоустрою, санітарної очистки та озеленення територій навчальних закладів громади».
  2. Адміністрації  навчальних установ  громади  в період проведення  «Місячника з благоустрою, санітарної очистки та озеленення територій навчальних закладів  громади » розробити чіткий план роботи, який включає комплекс природоохоронних робіт, спрямованих на покращення стану довкілля, благоустрою та озеленення територій шкільного подвір’я;  збереження природних об’єктів з впорядкуванням та озелененням парків, скверів, прилеглих до навчальних закладів вулиць, пам’ятників та обелісків воїнам-визволителям, інших закріплених за навчальною установою територій. Рекомендувати протягом місячника встановити єдиний санітарний день – кожна п’ятниця тижня – санітарна очистка та благоустрій територій навчальних закладів громади.
  3. У ході «Місячника з благоустрою, санітарної очистки та озеленення територій навчальних закладів» провести з учнівською молоддю ряд практичних трудових природоохоронних акцій, екологічних підсумкових конференцій (Додаток №1).
  4. Підсумкові звіти про проведення «Місячник з благоустрою, санітарної очистки та озеленення територій навчальних закладів громади» директорам навчальних закладів  здати до 03.05.2019 року  до відділу  освіти, молоді  та  спорту в електронному варіанті
  5. Контроль за виконанням даного наказу покласти на Лостік С.С.

Начальник  відділу  освіти                                            В.М.Омельчак

Додаток №1

до наказу відділу  освіти

Володимирівської  громади

№69 від 01.04.2019  р.

ПЛАН

заходів щодо проведення практичної природоохоронної та інформаційно-просвітницької  роботи з учнівською молоддю громади  в рамках «Місячника з благоустрою, санітарної очистки та озеленення територій навчальних закладів громади»

І тиждень: «Благоустрій та санітарна очистка  територій шкільного подвір’я»

01 .04. - 05.04. 2019 р.

• санітарна очистка територій шкільного подвір’я, саду, квітників, теплиць, географічного та спортивного майданчиків, вивезення сміття, побілка бордюрів та обрізка дерев.

ІІ тиждень: «Практичні трудові природоохоронні акції»

08.04. - 12.04. 2019 р.

• «Первоцвіти просять захисту» - захист ранньоквітучих рослин;
  • «Чиста вулиця – чиста планета» - прибирання прилеглих вулиць;
  • «Ласкаво просимо, пернаті друзі!» - виготовлення та розвішування шпаківень, синичників;
  • «За чисте довкілля» - впорядкування скверів, парків, та територій біля пам’ятників воїнам-визволителям краю, розчищення від сміття водних об’єктів та мінеральних джерел;

ІІІ тиждень: «Озеленення територій шкільного подвір’я та закріплених за навчальними установами територій»

15.04. - 19.04. 2019 р.

• «Посади своє деревце» - озеленення території шкільного подвір’я, прилеглих до навчального закладу вулиць, території біля пам’ятників та обелісків воїнам-визволителям рідного краю;

ІV тиждень: «Тиждень знань про довкілля рідного краю»

22.04. - 26.04. 2019 р.

• проведення з учнями молодшого шкільного віку масових натуралістичних свят: «А вже весна, а вже красна», «Свята зустрічі птахів», біовікторин, зоовікторин, конкурсів на кращий учнівський малюнок на тему «Людина та ліс»; проведення підсумкових шкільних природоохоронних конференцій з учнями середнього та старшого шкільного віку на тему «За чисте довкілля».