НАКАЗ №64   від 28.03.19   Про участь команди Володимирівського ЗЗСО в 2

Дата: 03.04.2019 15:26

Відділ освіти, молоді і спорту

Володимирівської сільської ради

МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Седнєва, 83 с. Володимирівка, Казанківський район,

Миколаївської області, 56065

тел\факс   e-mailvo.vld.otg@gmail.com, код ЕДРПОУ 42425826

№64                                                                                           від 28.03.19

Про участь команди Володимирівського ЗЗСО в 2018-2019 навчальному році в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»)

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 04.09. 2018 року № 966 «Про проведення у 2018-2019 навчальному році Всеукраїнської дитячо-юнацької гри, на виконання наказу начальника управління освіти,науки, молоді та спорту Миколаївської обласної державної адміністрації від 12.03.2019 року №75 «Про проведення у 2018-2019 навчальному році обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та з метою національно-духовного виховання молоді,відповідно до наказу Департаменту освіти від 22.03.19 №184 «Про проведення ІІ (обласного) етапу дитячо- юнацької військово- патріотичної гри «Сокіл» ( «Джура»)

НАКАЗУЮ

1.Директору Володимирівського ЗЗСО забезпечити участь команди (8 учасників і 2 керівники) у заході з 03 по 07 червня 2019 року на базі районної дитячої оздоровчої бази відпочинку імені В.Башкірова;

(Заїзд учасників 02 червня після 17.00 та 03 червня до 10.00 за адресою Березнігуватський район село Біла Криниця вул. А.Й.Філя,63,районна дитячо –оздоровча база відпочинку імені Башкірова.)

1.1.Підтвердити участь команд в Обласному етапі гри до 17 травня 2019 року по електронній адресі   octkeum@ukr.net

1.2. Відповідальність за неухильне дотримання  норм охорони праці та безпеки життєдіяльності дітей у дорозі та під час проведення Гри покласти на керівників команд.

1.3. Провести цільовий інструктаж  з безпеки життєдіяльності з відповідальними за збереження життя і здоров’я дітей за інструкціями: «Супровід групи учнів у разі організованого прямування  їх на запланований захід на транспорті або пішки та в зворотному напрямку», «Правила безпеки у громадських місцях» з реєстрацією в журналах встановленого зразку; інструктаж з учасниками команди з реєстрацією в журналах встановленого зразку;

1.4. Взяти під особистий контроль проведення та реєстрацію цільових інструктажів з учнями та особами, які супроводжують їх на запланований захід, за інструкціями: «Безпека життєдіяльності дітей під час пішохідної екскурсії», «Безпека життєдіяльності дітей під час автобусних перевезень» та «Правила безпеки у громадських місцях».

2.Бухгалтерії  відділу освіти виконати відповідні розрахунки на фінансування відрядження.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на директора Володимирівського ЗЗСО І – ІІІ ступенів Орлову Л.Ф.

Начальник відділу  освіти                                                 В.М.Омельчак