Про проведення у Володимирівській ОТГ в 2018-2019 навчальному році Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»)

Дата: 03.04.2019 15:16

Відділ освіти, молоді і спорту

Володимирівської сільської ради

МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Седнєва, 83 с. Володимирівка, Казанківський район,

Миколаївської області, 56065

тел\факс   e-mailvo.vld.otg@gmail.com, код ЕДРПОУ 42425826

№38                                                                                           від 12.03.19

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 04.09. 2018 року № 966 «Про проведення у 2018-2019 навчальному році Всеукраїнської дитячо-юнацької гри, на виконання наказу начальника управління освіти,науки, молоді та спорту Миколаївської обласної державної адміністрації від 12.03.2019 року №75 «Про проведення у 2018-2019 навчальному році обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та з метою національно-духовного виховання молоді

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити персональний склад шкільного штабу з організації та проведення у 2018-2019 навчальному році районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (далі – Гри) .

2. Провести І ( ОТГ) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (далі-Гра)  15-17 травня 2019 року на базі Володимирівського ЗЗСОІ-ІІІ ст. у формі 3-х денного таборування.

1. Затвердити План проведення Гри у 2018-2019 навчальному році.

4. Організувати проведення церемоніалів відкриття та закриття Гри.

5. Сприяти підготовці команди-переможця І ( ОТГ ) етапу Гри до участі у ІІ (обласному) етапі Гри у м. Миколаїв  у червні 2019  року.

6.  Методисту відділу освіти

6.1. Провести організаційні заходи по формуванню складу головної суддівської колегії відповідно до Умов Гри.

6.2. Координувати проведення етапів Гри та забезпечити суддівство змагань.

7. Директору ЗЗСО:

7.1. Організувати проведення шкільного етапу Гри протягом квітня 2019 року.

7.2. Провести підготовку та забезпечити участь команди закладу у І (районному) етапі Гри у травні 2019  року.

7.3. Керівниками команди призначити заступника директора з виховної роботи, педагога організатора та вчителя фізичної культури. Керівники команди супроводжують команду учнів протягом Гри.

7.4. Відповідальність за неухильне дотримання  норм охорони праці та безпеки життєдіяльності дітей у дорозі та під час проведення Гри покласти на керівників команд.

7.5. Призначити супроводжуючих осіб відповідальними за збереження життя і здоров’я дітей під час поїздки до смт Казанка.

7.6. Провести цільовий інструктаж  з безпеки життєдіяльності з відповідальними за збереження життя і здоров’я дітей за інструкціями: «Супровід групи учнів у разі організованого прямування  їх на запланований захід на транспорті або пішки та в зворотному напрямку», «Правила безпеки у громадських місцях» з реєстрацією в журналах встановленого зразку.

7.7. Взяти під особистий контроль проведення та реєстрацію цільових інструктажів з учнями та особами, які супроводжують їх на запланований захід, за інструкціями: «Безпека життєдіяльності дітей під час пішохідної екскурсії», «Безпека життєдіяльності дітей під час автобусних перевезень» та «Правила безпеки у громадських місцях».

8. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою

Начальник відділу освіти                                                                         В.М. Омельчак