НАКАЗ №26   від 28.02.19 Про перенесення робочих днів у 2019 році

№26                      від 28.02.19

Про перенесення

робочих днів у 2019 році

Відповідно до статті 67 КЗпП України, розпорядження Кабінету Міністрів України від 10 січня 2019 року № 7-р «Про перенесення робочих днів у 2019 році», з метою забезпечення раціонального використання робочого часу і створення сприятливих умов для святкування у 2019 році 1 травня – Дня праці та у 2020 році 1 січня – Нового  року, керуючись статтями 6, 9 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,

наказую:

1. Перенести у порядку і на умовах, визначених законодавством, у 2019 році для працівників відділу освіти, закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, яким установлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями, робочі дні з:

вівторка 30 квітня – на суботу 11 травня;

понеділка 30 грудня – на суботу 21 грудня;

вівторка 31 грудня – на суботу 28 грудня.

2. Методисту    відділу освіти О.П.Омельчак  розробити графік чергування у відділі освіти Володимирівської ОТГ  у святкові дні;

3. Керівникам закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти , з метою оперативного вирішення питань, пов’язаних з належним функціонуванням закладів освіти, забезпечення збереження майна, дотримання протипожежної безпеки, установити чергування відповідальних працівників у підпорядкованих закладах освіти у святкові дні.

4. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Начальник відділу ОМС                                            В.М.Омельчак

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

від 10 січня 2019 р. № 7-р

Київ

Про перенесення робочих днів у 2019 році

З метою забезпечення раціонального використання робочого часу і створення сприятливих умов для святкування у 2019 році 1 травня – Дня праці та у 2020 році 1 січня — Нового року рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій (крім органів Пенсійного фонду України, Українського державного підприємства поштового зв’язку "Укрпошта", Державної казначейської служби та банківських установ) для працівників, яким установлено п’ятиденний робочий тиждень із двома вихідними днями в суботу та неділю, перенести у 2019 році в порядку та на умовах, визначених законодавством, робочі дні з:

вівторка 30 квітня на суботу 11 травня;

понеділка 30 грудня на суботу 21 грудня;

вівторка 31 грудня на суботу 28 грудня.

Спеціальний режим роботи банків і їх установ у зазначені дні встановлює Національний банк.

Прем’єр-міністр України В. ГРОЙСМАН

Інд. 73