Про участь ЗЗСО у проведенні  засідання студії «Філософсько-освітні обрії»

Дата: 01.04.2019 18:11

ВОЛОДИМИРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА КАЗАНКІВСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

№  43                                                                                      18.03.201р.

Про участь ЗЗСО у проведенні

засідання студії «Філософсько-освітні обрії»

На виконання Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти, відповідно до річного плану роботи Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти  кафедрою філософії освіти, теорії й методики суспільствознавчих предметів Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проводитиметься засідання студії «Філософсько-освітні обрії» (далі - Студія). Тема засідання - «Нова українська школа в контексті сучасної філософії освіти».

Захід складатиметься з двох модулів: теоретичноінформаційного і практичного.

Теоретично-інформаційним модулем передбачено розгляд таких питань:

• Концептуальні підходи та світові практики організації постіндустріальної освіти.

• Нова українська школа: досвід, проблеми, перспективи.

• Концепція «Нова українська школа» щодо збереження української національної ідентичності.

• Корпоративні методи професійного розвитку педагога.

• Проблеми здоров’язбереження дитини в освітньому процесі та побуті.

Практичний модуль включає презентацію роботи Книжкової лабораторії змін «Зі сторінок у життя».

(Початок роботи Студії о 10.00. Початок реєстрації о 09.30. Місце проведення: Науково-педагогічна бібліотека м. Миколаєва (м. Миколаїв, вул. Адміральська, 31) )

Відповідно до вищевикладеного наказую:

1.Директору школи Орловій Л.Ф. направити представника Володимирівського ЗЗСО  для участі у засіданні студії «Філософсько- освітні обрії» та забезпечити своєчасну реєстрацію учасника засідання до 5 квітня 2019 року

2. Бухгалтерії відділу освіти забезпечити оплату відрядження учасника тренінгу

Начальник відділу ОМС                              Омельчак В.М.